Darmowa dostawa od 299 zł

Rodzaje i czas dostawy

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. i jest kompletowane natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty: metody szybkie przelewy T-pay, Blik oraz przesyłki pobraniowe – wysyłka następuje najpóźniej na następny dzień roboczy. Zamówienia złożone do godz. 12 realizowane są tego samego dnia. Zamówienia opłacane przelewem tradycyjnym kompletowane są najpóźniej na następny dzień od zaksięgowania wpłaty na koncie.

Czas przesyłki zależny jest od wybranego sposobu dostawy:

Paczkomaty InPost – zazwyczaj przesyłka jest dostarczona w przeciągu 1-2 dni roboczych od nadania. Czas na odbiór przesyłki z wybranego automatu wynosi 48 h od umieszczenia przesyłki w paczkomacie.

Kurier InPost – przesyłka zazwyczaj dostarczana jest w przeciągu 1-2  dni roboczych. Kurier dostarczy Twoje zamówienie pod Twoje drzwi w godzinach 8-17.

Paczka Orlen – Twoje zamówienie dotrze w przeciągu 1-2 dni roboczych od chwili nadania. Wygodnie odbierzesz swoją przesyłkę w godzinach pracy punktu.

Kurier DPD – przesyłka dotrze do Ciebie najpóźniej 2 dni od nadania paczki. Kurierzy DPD dostarczą przesyłkę pod podany adres w każdy dzień roboczy w godzinach 8-17.

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w przeciągu 1 do 5 dni roboczych.